mapa strony | ważne dokumenty | polecane linki

V Rajd Młodzieży Szkolnej PTSM Gnojno 9-10 czerwca 2016

W dniach 9-10 czerwca 2016r. grupa 16 śmiałków z Publicznego Gimnazjum nr 2 pod opieką Pana dyrektora Stanisława Romanowskiego, Pani Katarzyny Kulickiej oraz Pani Katarzyny Wójcik brała udział w V Rajdzie Młodzieży Szkolnej PTSM do Gnojna. Uczestnicy w trasę wyruszyli o godz. 9.00. Po 2,5 godzinach dojechali do Gnojna, pokonując ponad 33 km.

Po zakwaterowaniu się czekały na nich liczne niespodzianki: spacer na punkt widokowy w Gnojnie, przejażdżka rowerowa do Niemirowa oraz wzdłuż granicy państwa. Po południu z wizytą przyjechali członkowie zarządu oddziału PTSM w Białej Podlaskiej: Waldemar Gnatowicz - prezes zarządu, Dariusz Sikora - wiceprezes oraz Mariusz stopa - sekretarz. Z udziałem członków PTSM odbył się bieg patrolowy, podczas którego uczestnicy poszukiwali ukrytych pytań konkursowych związanych z Janowem Podlaskim i Konstantynowem.

Po konkursach nastąpiło uroczyste wręczenie nagród oraz legitymacji nowoprzyjętym członkom Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych. Kolejną atrakcją tego dnia był pokaz tresury psa służb mundurowych. Dzień pełen emocji zakończono wspólnym ogniskiem z pieczeniem kiełbasek i opowiadaniem niesamowitych historii.

Następnego dnia po wspólnym śniadaniu uczestnicy wyruszyli w pełną przygód drogę powrotną.

Serdeczne podziękowania składamy organizatorkom i opiekunkom V Rajdu Młodzieży Szkolnej PTSM, którymi były Pani Katarzyna Kulicka oraz Pani Katarzyna Wójcik. Bardzo serdecznie dziękujemy również Panu Stanisławowi Romanowskiemu – dyrektorowi Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Białej Podlaskiej za okazaną pomoc oraz opiekę nad uczestnikami w czasie rajdu.

© 2009-2016 PTSM Oddział w Białej Podlaskiej. Wszystkie prawa zastrzeżone.
strona odwiedzona 88936 razy