mapa strony | ważne dokumenty | polecane linki

41 Ogólnopolski Rajd Grunwaldzki Młodzieży Szkolnej PTSM "Przyszliśmy do Ciebie Naczelniku" w Krakowie (drużyna z Publicznego Gimnazjum w Konstantynowie)

W dniach 13 – 16 października drużyna z Publicznego Gimnazjum w Konstantynowie, w składzie: Kamila Czubaj, Karolina Kaszewiak, Wiktoria Filipiuk, Martyna Przybysławska, Aleksandra Nowicka, Anna Celińska, Edyta Łyczewska, Jakub Niczyporuk, Cezary Szczypek i Tomasz Świderski wraz z opiekunem panią Renatą Grzybowską uczestniczyła w Ogólnopolskim XLI Rajdzie Grunwaldzkim Młodzieży Szkolnej PTSM. Tegorocznym hasłem przewodnim konkursu było „Przyszliśmy do Ciebie Naczelniku”, w nawiązaniu do postaci Tadeusza Kościuszki.

Drużyna rywalizowała z innymi zespołami na poziomie gimnazjalnym i w poszczególnych konkurencjach zdobyła następujące miejsca:

II miejsce w Krajoznawczym Konkursie Wiedzy

II miejsce w Marszu na Orientację w Niepołomicach

II miejsce w Konkursie Sprawnościowym

III miejsce w Grze Terenowej „Wielcy znani i nieznani”

III miejsce w Konkursie Piosenki o Krakowie

W klasyfikacji ogólnej drużyna w Konstantynowa pokonała wszystkich rywali i zdobyła I miejsce. Uczniowie wraz z opiekunką przywieźli wielki złoty puchar, sześć dyplomów oraz wiele miłych wrażeń.

Gratulujemy sukcesu

Udział naszej drużyny w zlocie w części został sfinansowany ze środków, które uzyskaliśmy z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

© 2009-2016 PTSM Oddział w Białej Podlaskiej. Wszystkie prawa zastrzeżone.
strona odwiedzona 86291 razy